چهارشنبه, 25 مهر 1397
عنوان : برای توسعه هر چه بهتر شهر بهارنارنج اراده ای قوی در شهرداری بابل وجود دارد.
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۲/۳۰ 
ساعت : ۱۰:۵۰:۵۸

امتیاز :  ۴.۰۰ |  مجموع :  ۱

برای توسعه هر چه بهتر شهر بهارنارنج اراده ای قوی در شهرداری بابل وجود دارد.


مهندس کبود شهردار بابل در مراسم تملک و آزادسازی آخرین قطعه از خیابان ۳۵ متری امیرکبیر که با حضور  اعضای شورای اسلامی شهر بابل و جمعی از شهروندان بابلی انجام شد در گفتگو با خبرنگاران گفت: خوشبختانه در مجموعه شهرداری بابل اراده بسیار قوی برای ساختن و توسعه  بابل شهر بهار نارنج وجود دارد و امروز این موج حاکم بر شهرداری بابل است.

 وی بیان داشت:  یکی از مولفه‌های اصلی توسعه و پیشرفت، جاده می باشد که بدون تردید اگر خیابان و جاده مناسب نداشته باشیم  توسعه شهری  امکان پذیر نخواهد بود و بالطبع امکانات رفاهی دیگری هم نخواهیم داشت.

ایشان با ذکر این مطلب که احداث جاده یکی از عوامل اصلی فراهم نمودن زیرساخت توسعه شهری است ادامه داد:  این امر می‌تواند در توسعه متوازن شهری نقش بسیار برجسته‌ای داشته و دستاوردهای بسیار خوبی برای شهروندان بابلی به همراه خواهد داشت.

شهردار بابل گفت: امروز افتخار می کنیم که توانستیم آخرین قطعه ای که باعث منفک شدن بلوار ۳۵ متری امیرکبیر به خیابان اصلی در جاده ساحلی بود را بازگشایی کنیم.

 وی مساحت این طرح تملک و آزاد سازی را ۱۳۳۰ متر و با اعتباری بالغ بر ۳3 میلیارد ریال عنوان کرد و گفت: با این طرح اتصال کامل خیابان ۳۵ متری به امیرکبیر انجام خواهد پذیرفت.

ایشان همچنین بیان داشت : ظرف دو هفته آینده زیرسازی و آسفالت این طرح انجام خواهد شد و شهروندان ما می‌توانند در ماه مبارک رمضان شاهد بهره برداری از این پروژه خواهند بود.

وی با تاکید بر اثر مثبت این طرح بر کاهش بار ترافیکی افزود: انتهای این طرح بازگشایی به جاده ساحلی ، شهرک بهزاد و امیرکلا وصل می شود و تلاش ما بر این است تا تردد را در سطح شهر پخش نماییم و با احداث  بلوار و کمربندی علاوه بر محقق ساختن این امر و روانسازی‌ بار ترافیکی، رونق اقتصادی و همچنین زمینه رشد شهر و شهرسازی را نیز فراهم‌نماییم.

وی در پایان از همه عزیزانی که در کنار شهرداری به فکر توسعه و پیشرفت شهر بابل هستند صمیمانه قدردانی نمود.





نمایش تعداد بازدیدها : 345

بازگشت           چاپ چاپ      ارسال به دوستان ارسال به دوستان