چهارشنبه, 25 مهر 1397
عنوان : آیین افتتاح پروژه بزرگ عمرانی ورودی غربی (موزیرج) بابل
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۳/۰۵ 
ساعت : ۱۳:۰:۵۷

امتیاز :  ۱.۰۰ |  مجموع :  ۱

آيين افتتاح پروژه بزرگ عمراني ورودي غربي (موزیرج) بابل


به گزارش اداره روابط عمومي شهرداري بابل؛ آيين افتتاح پروژه بزرگ عمراني ورودي غربي بابل كه با حضور مهندس كبود شهردار ، رئيس و اعضاي شورا و مسئولين شهري و شهرداري در پايانه غرب بابل برگزار گرديد،


مهندس كبود شهردار ضمن خير مقدم به اعضاي شورا و معاونين و مديران شهرداري و تقدير و تشكر از حضور پرشور شهروندان و همچنين ضمن گراميداشت سوم خرداد روز ايثار و مقاومت گفت؛ مهمترين دغدغه ما در اين پروژه پيوست هاي اجتماعي وفرهنگي بود. ما در اين پروژه با دو راه روبرو بوديم يا بايد اين كار بزرگ را با همه نگرانيها شروع ميكرديم يا بايد سكوت مي كرديم و مي گذشتيم اما اما با توجه به ترافيك و تراكم و بافت مسكوني و تجاري كه در اين منطقه وجود داشت اقدام به اجراي پروژه نموديم و با توجه به شرايط مذكور سرعت عمل در الويت كار شهرداري بود و كار بصورت شبانه روزي در حال انجام بود و ما توانستيم اين پروژه را با توجه به گسترده بودن آن در عرض سه ماه به اتمام برسانيم و اين امر ميسر نمي شد جز با همدلي و همكاري همه عوامل شهرداري و شوراي اسلامي شهر بابل  كه در كوتاهترين زمان ممكن آنرا به سرانجام رساندند.

ايشان در ادامه ضمن قدرداني از اعضاي شوراي اسلامي شهر، فرمانداري و كليه دستگاههاي اجرايي مخصوصا شركت توزيع برق شمال و جنوب ، از رضايت مندي ساكنين و اهالي موزيرج ابراز خرسندي نمود.

وي همچنين از ساماندهي پروژه ورودي شرقي شهر بابل خبر داد و گفت؛ تلاش خواهيم كرد در اين پروژه هم مانند پروژه موزيرج رضايت شهروندان را در پي داشته باشد. ايشان در ادامه با ذكر پروژه ٣٥ متري اميركبير گفت؛ هدف ما در شهرداري با ساماندهي مسير هاي بابل و همچنين فضاي سبز و احداث پارك ايجاد رفاه براي شهروندان بابل است  و تلاش خواهيم نمود تا همدلي و اتحاد در پروژه هاي بعدي شهري در خور شهروندان عزيز بابل رقم بزنيم. وي در پايان ضمن تشكر از مشاورين طرح و پيمانكاران اشاره نمود ما در اين پروژه از پيمانكاران بومي استفاده نموديم و افتخار ميكنيم كه با كمك اين پيمانكاران بومي شاهد اتمام اين پروژه عظيم هستيم.

همچنین در ادامه، مهندس ملایی رئیس شورای اسلامی شهر بابل نیز در سخنانی بیان داشت: ورودی موزیرج  یکی از پروژه‌های مهم و استراتژی ودیرینه  شهر بابل بوده که با شکل‌گیری شورای پنجم و در روز معرفی شهردار ،آغاز به کارکرد وامروز همزمان با سالگرد سوم خرداد افتتاح   با اعتبار ی بالغ بر 100 میلیارد ریال به بهره برداری رسیده است.

وی افزود: امروز شاهدتحولات عظیم در مدخل بی روح وسوخته ورودی هراز می باشیم که با احداث باند تندرو وکندرو  و روشنایی معابر و فضای سبز ایجاد شده بسیار زیبا شده است.

رئیس شورای اسلامی شهر بابل با اشاره به اینکه  با شروع عملیات ورودی های شهر  و هزینه های  سنگین میلیاردی  که در برداشته شورا وشهرداری از کارهای عمرانی واجرایی دیگر غافل نگردید، تصریح کرد: همزمان با انجام پروژه های دیگر عملیات بازگشایی خیابان های سطح شهر نیز  در دست اجرا  بوده است و  خیابان ۳۵ متری امیرکبیر که علاوه بر هزینه میلیاردی بحث حقوقی بسیاری را به دنبال داشته  ودر نهایت در چند روز اخیر به سرانجام رسید و بلوار مادر به خیابان ۳۵ متری امیرکبیر متصل شد و مصممیم تا با ادامه این روند وبازگشایی هابتوانیم   خیابان های ساحلی و  ۳۵ متری امیر کبیر را  به کمربندی دوم شرقی متصل نماییم.

وی در پایان ضمن تشکر از همه کسانی که در انجام این پروژه یار ویاور شورا وشهرداری بودند گفت: بابل ساخته نخواهد شد مگر با اراده همه ی شهروندان ومسولان که باید در کنار یکدیگر با هم افزایی و مشارکت شهری در شان مردم شریف بابل ساخته خواهد شد.نمایش تعداد بازدیدها : 379

بازگشت           چاپ چاپ      ارسال به دوستان ارسال به دوستان