چهارشنبه, 25 مهر 1397
عنوان : شهردار بابل: برج اصناف یكی از پروژه های مهم كشوری و مایه افتخار شهر بابل است .
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۴/۰۷ 
ساعت : ۱۰:۳۸:۰

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

شهردار بابل: برج اصناف یکی از پروژه های مهم کشوری و مایه افتخار شهر بابل است .


به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری بابل، در پی دیدار مهندس کبود شهردار بابل با هیات رئیسه اتاق اصناف که به مناسبت یکم تیرماه روز اصناف در اتاق اصناف برگزار گردید،

مهندس کبود شهردار بابل ضمن تبریک این روز به همه اصناف و بازاریان، گفت: توسعه و آبادانی شهر زمانی اتفاق می افتد که همه مدیران در جهت توسعه آن همکاری و همدلی لازم را داشته باشند برای مثال می توانیم از پروژه ساماندهی موزیرج که در کمترین زمان ممکن آن را با کمک و همدلی همه مدیران شهری اجرا نمودیم نام ببریم و همینطور سایر پروژه های در دست اجرای شهرداری که نیاز به همراهی و همدلی همه دارد.

شهردار بابل ساخت برج اصناف را یکی از پروژه های مهم کشوری و مایه افتخار شهر بابل دانست و افزود: پروژه برج اصناف کار بسیار بزرگی بود که توسط هیات رئیسه اتاق اصناف در حال اجراست و شهرداری بابل همانند گذشته تا اتمام و بهره بهرداری از این پروژه بزرگ در کنار هیات رئیسه اتاق اصناف خواهد بود.

ایشان ادامه داد: شهر بابل دارای پتانسیل بالای است و باید از تمام ظرفیت ها و امکانات آن ببرای توسعه شهر بابل استفاده نمائیم.

شهردار بابل درخصوص ساماندهی وانت بارها و دستفروشان شهر هم گفت: باید با همکاری اتاق اصناف، شهرداری و نیروی انتظامی و دیگر مسئولین مکانیزمی تصمیماتی برای ساماندهی وانت بارها و دستفروشان اتخاذ و اجرایی گردد.

 مهندس کبود در پایان از ابراز محبت هیات رئیسه اتاق اصناف و همکاری خوب این عزیزان با شهرداری بابل صمیمانه تشکر کرد و ابراز امیدواری نمود با تداوم این همکاری ، توسعه شهر بابل شتاب بیشتری بگیرد.


نمایش تعداد بازدیدها : 233

بازگشت           چاپ چاپ      ارسال به دوستان ارسال به دوستان