جمعه, 25 آبان 1397
عنوان : مهندس كبود شهردار بابل در جلسه شورای اداری، سفر به شهر مشهد و شركت در جلسات سرمایه گذاری را مثبت ارزیابی نمود.
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ 
ساعت : ۸:۲۹:۱۷

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

مهندس کبود شهردار بابل در جلسه شورای اداری، سفر به شهر مشهد و شرکت در جلسات سرمایه گذاری را مثبت ارزیابی نمود.


سومین جلسه شورای اداری شهرداری بابل با حضور مهندس کبود شهردار،  آقای تاجداران عضو شورای اسلامی شهر، معاونین و مدیران شهرداری ساعت ۱۶ چهارشنبه ۲۷ تیرماه در سالن کنفرانس شهرداری بابل بر گزار شد.

در ابتدا مهندس کبود با اشاره به مثبت ارزیابی کردن دست آوردهای سفر به مشهد و شرکت در جلسات سرمایه گذاری افزود: اکثر مدیران عامل شرکت های سرمایه گذاری که ما با آنها نشست داشتیم از مدیران با تجربه و بازنشسته در عرصه های مختلف بودند که این نشان از استفاده افراد کار بلد و با تجربه در جایگاه واقعی آنان است.

ایشان ۳ هدف مهم شهرداری در این سفر را چنین بیان کرد:

1.دعوت از مدیران و شرکت های معتبر و دارای رتبه و صلاحیت به شهر بابل برای بازدید از شهر و پروژه های شهر بابل و همکاری برای تنظیم یک برنامه جامع جهت رشد، شکوفایی و توسعه پایدار شهرداری بابل.

2. چگونگی پیاده سازی طرح های بزرگ و منطقه ای برای رونق اقتصادی شهر بابل.

3.تنظیم یک برنامه مدون، سند چشم انداز و مطالعات اقتصادی و تهیه بسته ی  سرمایه گذاری و نحوه جذب سرمایه گذاران جهت مشارکت در پروژه های شهر .

آقای تاجداران نیز سفر به مشهد را یک گام رو به جلو خواند و افزود: امروز  شهرداری و شورای اسلامی به دنبال ظاهرسازی و کارهای ظاهری نیست بلکه پروژه های بزرگ را در دستور کار خود قرار داده و با انجام کارهای بزرگی همچون پروژه بزرگ موزیرج، اتصال بلوار مادر به خیابان امیرکبیر، بهسازی و ساماندهی بلوار امام رضا (ع)، لایروبی بابلرود و.... به امور زیر ساختی پرداخته اند.

ایشان در ادامه از همگان خواست تا بغض و کینه را کنار گذاشته و همه با هم برای شکوفایی شهر خود بکوشند.

وی همچنین گفت: مالکیت و آزادی، دو ارزش و فضیلت مهم برای انسان‌هاست اگر به مالکیت اشخاص احترام گذاشته نشود، خلاقیت و نوآوری از بین می رود، برای مالکیت شخص، سقفی تعیین نباید کرد، چرا که برخی با خلاقیت و پشتکار خود به دارایی بیشتری میرسند.

در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران اصلی است که بر اساس آن نظام اقتصادی ایران به ۳ بخش تعاونی، دولتی و خصوصی تقسیم می‌شود. ولی بخش خصوصی باید جایگاه و سهم بیشتری در جامعه داشته باشد.

 همچنین دکتر صادقی مشاور حوزه ستاد توسعه ریزفناوری و ارزیابی ستاد علم و فن آوری ریاست جمهوری نیز در این جلسه بر اقتصاد پایدار ،شهر پایدار ،توسعه پایدار تاکید نمود. 


نمایش تعداد بازدیدها : 209

بازگشت           چاپ چاپ      ارسال به دوستان ارسال به دوستان