جمعه, 25 آبان 1397
عنوان : تداوم در اجرای پروژه جمع آوری آب های سطحی محلات شهر بابل
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ 
ساعت : ۱۰:۲۷:۵۲

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

تداوم در اجرای پروژه جمع آوری آب های سطحی محلات شهر بابل


به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری بابل، یکی از اهداف مهم مدیریت شهری در حوزه زیرساخت‌ها، هدایت و جمع‌آوری آب‌های سطحی است و آبگرفتگی معابر یکی از مهم‌ترین مشکلات برخی از محلات و خیابان‌های شهر بابل در هنگام بارش باران است. همچنین اجرای کانال با هدایت آب‌های سطحی در راستای جلوگیری از آب گرفتگی معابر بسیار حائز اهمیت است .

به همین منظور شهرداری بابل براي تسريع و هدايت آبهاي سطحي و نيز تسهيل در عبور و مرور شهروندان اقدام به اجرای عملیات لوله گذاري در محلات نموده است.

در این خصوص محلاتی مانند کوی ارشاد ١٤ با لوله گذاری به قطر ٥٠ و طول ٢٢٠ متر (از ورودی تا انتهای سه راهی کوی ابوالفضل) و همچنین شهرک آزادگان به طول ٥٠٠ متر را در دستور کار قرار داده است.

شهرداری بابل با برنامه ریزی دقیق و جدیت در پی آن است تا با اجرای این پروژه ها مشکلات آب گرفتگی در مواقع بارندگی در محلات و معابر شهر بابل را به حداقل برسد.

در پایان لازم به ذکر است مسائل و مشکلات محلات از جمله دغدغه های مهم شهرداری می باشد که در تلاش است  با اجراي پروژه هاي عمراني و بهسازي معابر و تسهيل در عبور و مرور شهروندان علی الخصوص در فصل بارش باران نسبت به رفع آن اقدام نماید.


نمایش تعداد بازدیدها : 179

بازگشت           چاپ چاپ      ارسال به دوستان ارسال به دوستان