جمعه, 25 آبان 1397
عنوان : مهندس كیانی :شهرداری بابل در حال حاضر طرح ساماندهی حاشیه بابلرود و ایجاد فضای تفریحی و توریستی را در دست تهیه دارد.
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ 
ساعت : ۸:۱۳:۲۹

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

مهندس کیانی معاون خدمات شهری شهرداری بابل:

شهرداری بابل در حال حاضر  طرح ساماندهی حاشیه بابلرود و ایجاد فضای تفریحی و توریستی را در دست تهیه دارد.


به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری بابل در حال حاضر  طرح ساماندهی حاشیه بابلرود و ایجاد فضای تفریحی و توریستی در دست تهیه شهرداری می باشد.

ایشان افزود: شهرداری لایروبی و دیوارسازی بابلرود را با هدف جلوگیری از سیلاب و پاکسازی و بازسازی کناره‌های بابلرود در فاز اول به طور ۴ کیلومتر در دستور کار خود قرار داده است که تاکنون 3/2کیلومتر از این مسیر را پاک تراشی و دیوار سازی کرده است که حداقل ۸ تا ۱۰ متر به عرض رودخانه اضافه شد .

وی همچنین گفت: دیوار سازی در پاشنه پایین و پاشنه بالای بابلرود  انجام شد و ایجاد جاده دسترسی در پاشنه بالا حداقل به عرض ۸ تا ۱۰ متر انجام شد حدود ۲۵۰ متر مکعب لای جابه‌جا شده است و مصالحی از کارگاه خارج نشد.  

مهندس کیانی متذکر شد: آگهی مناقصه تصفیه شیرابه سکوی زباله در روزنامه داده شده است و آخرین مهلت ارائه پیشنهادات تا چند روز دیگر می باشد.

ایشان ادامه داد: طبق مصوبه استانی زمین احداث مرکز سپتاژ از سوی اداره آب وفاضلاب مشخص شده  و برخلاف قانون پسماند هزینه احداث مرکز سپتاژ با اعتباری بالغ بر 3میلیارد تومان از سوی شهرداری بابل انجام خواهد شد.

وی در پایان گفت: جمع‌آوری منابع آلوده کننده رودخانه از وظایف شهرداری نیست ولی شهرداری آماده همکاری و کمک به متولیان امر باشد.نمایش تعداد بازدیدها : 279

بازگشت           چاپ چاپ      ارسال به دوستان ارسال به دوستان