رو عنوان : حکیم شهردار بابل
عنوان : اول ترمیم حفاری ها سپس مجوز حفاری ها
تاريخ :
 ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ 
ساعت : ۱۳:۸:۹

امتیاز :  ۴.۰۰ |  مجموع :  ۱

حکیم شهردار بابل : اول ترميم حفاری ها سپس مجوز حفاری ها

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری بابل، در نهمین جلسه شورای اسلامی شهر بابل که با حضور سید مجتبی حکیم شهردار بابل و مهندس مجید عبداللهی مدیر کل شرکت آب و فاضلاب مازندران و مدیران آب و فاضلاب شهرستان بابل در سالن كنفرانس شوراي اسلامي شهر به ریاست فرامرز ابوالحسنی برگزار شد، سید مجتبی حکیم در سخنانی گفت: با توجه به تراکم جمعیت و لوله‌گذاری های قدیمی و‌فرسوده بسیاری از نقاط مرکزی شهر نیاز به اصلاح شبکه دارد.

ايشان افزود: پروژه ها بايد برای خدمت رسانی و جلب رضايت  مردم از دولت و نظام باشد، اما کوتاهی  برخی ها و عدم دقت کافی آنان تهديد و نارضايتی شهروندان را بدنبال دارد.

سيدمجتبي حكيم بيان داشت: برخي پروژه ها نظير توسعه شبکه فاضلاب  و تقويت و آب شرب در بدو امر مشکلاتی  برای شهروندان  ايجاد می کند، ولی اگر  ابتدای امر نظارت بر کار پيمانکار باشد و سرعت عمل کافی در اجرای پروژه داشته باشند قطعا شاهد رضايتمندی بيشتر شهروندان خواهیم بود.

شهردار بابل گفت: اهالی مناطقی در برخی نقاط شهر بابل (کاظم بیگی) از روند کار آب و فاضلاب بشدت معترض هستند و بسیاری از مراجعه کنندگان در روز ملاقات عمومی،  شهروندان معترض نسبت به اقدامات شرکت آب وفاضلاب می باشند.

وي در پايان تاكيد داشت: به نظر شهرداری، ابتدا وضعیت کنده کاری های قدیمی و موجود در سطح شهر بابل باید توسط شرکت آب و فاضلاب ترمیم گردد تا مجوز حفاری های مسیر های جدید صادر گردد.


تعداد بازدید : 784

بازگشت           چاپ چاپ      ارسال به دوستان ارسال به دوستان    
 
5.1.0.0
V5.1.0.0