رو عنوان : حکیم شهردار بابل
عنوان : شهرداری بابل عابر بانك سایر دستگاهها نیست
تاريخ :
 ۱۳۹۸/۰۳/۱۸ 
ساعت : ۱۱:۹:۴۹

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

حکیم شهردار بابل: شهرداری بابل عابر بانک سایر دستگاهها نیست

به گزارش ا‌داره روابط عمومی شهرداری بابل، سید مجتبی حکیم شهردار بابل در جلسه معاونین و‌مدیران شهرداری بابل از ضرورت تحول در شهرداری خبر داد و یادآور شد؛ باید مدیران شهرداری از نهایت  توان و‌ آبروی خود برای اعتماد سازی افکار عمومی  استفاده نمایند.

پروژه های نیمه کاره بسیاری در شهرداری باقی مانده است و‌ معاونین و ‌مدیران باید برای به سر انجام رساندن این پروژه ها تلاش مضاعف نمایند.

در سه ماه گذشته تمام تلاش و ظرفیت خود را جهت اتمام  پروژه های نیمه کاره و نیمه فعال به کار گرفته ایم.

 از آنجایی که اولویت با پروژه های نیمه کاره است لذا معاونین و‌مدیران موظف هستند تا تلاش خود را جهت ایجاد درآمدهای پایدار، پیگیری احداث پارکینگ طبقاتی، پیگیری احداث پارک سراج، ادامه لایروبی، تملک کمربندی شرقی دوم،تملک ادامه بلوار سی و پنج متری، ادامه فاز ۳ پروژه دفع بهداشتی زباله در سایت انجیلسی و‌موضوع شیرابه و اتمام پروژه بلوار امام رضا (ع) و ...... بکار گیرند.

شهردار بابل ضمن گلایه از وضعیت نامطلوب آسفالت، جدول بندی و‌جوی وسط گفت: از معاونت عمرانی جدید  انتظار داریم، با اهتمام جدی جهت کاهش اعتراض و افزایش رضایت مندی مردم در بهبود آسفالت و کنده کاری ها و ترمیم حفاری عمل نماید.

حکیم افزایش شادی و‌نشاط در مردم را وظیفه اجتماعی شهرداری بیان کرد و‌ افزود: مدیران مربوطه باید به مناسبت های ملی و‌مذهبی توجه ویژه داشته باشند و احداث فرهنگسرا را در محلات جدی بگیرند.

شهردار بابل همچنین از روند برخی پرونده های حقوقی گلایه کرد و‌ گفت متاسفانه در این پرونده ها تسامح و سهل انگاری مشهود است ، مثلا پرونده ایی که ۵ میلیارد تومان محکومیت داشت با همین سهل انگاریها به ۲۵میلیارد تومان محکومیت تبدیل گردید؛ یقینا یک خیانتی اتفاق افتاده است. لازم است تا با تلاش بیشتر این پرونده های عجیب و‌غریب و‌نظایر آن هر چه زودتر منتج به نتایج مثبت برای شهرداری گردد.

سید مجتبی حکیم خاطر نشان کرد: تلاش دارم، علی رغم تمام اتفاقاتی که در شهرداری رخ داد، دیوار شهرداری را ارتقاء دهم و از اینرو سایر دستگاههای مختلف باید بدانند که شهرداری عابر بانک آنها نیست.

از کلیه معاونین و مدیران شهرداری بابل انتظار دارم ، در جهت پیشبرد اهداف شهرداری با قدرت گام بردارند.

در پایان سید مجتبی حکیم شهردار بابل از شورای اسلامی شهر بابل در راستای حمایت و‌ همراهی که با شهرداری دارند تقدیر و تشکر نمود.


تعداد بازدید : 185

بازگشت           چاپ چاپ      ارسال به دوستان ارسال به دوستان    
 
5.1.0.0
V5.1.0.0