رو عنوان : فرامرز ابولحسني گفت
عنوان : تقدیر ریاست شورای اسلامی شهر بابل از شهردار بابل
تاريخ :
 ۱۳۹۸/۰۵/۱۵ 
ساعت : ۸:۱۱:۳۱

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

تقدیر ریاست شورای اسلامی شهر بابل از شهردار بابل

فرامرز ابوالحسنی گفت :

قاطعیت سیدمجتبی حکیم  در مقابل بدهکاران، آنها را مجبور به پرداخت بدهی خود به شهرداری کرد.

با مدیریت و سیاست سیدمجتبی حکیم از  تحمیل هر گونه هزینه اضافی به شهرداری ممانعت شد.

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری بابل ، جلسه امروز شورای اسلامی شهر بابل که به مناسبت تجلیل از اصحاب رسانه با حضور رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر برگزار شد، رئیس شورای اسلامی از شهردار بابل تقدیر نمود.

فرامرز ابوالحسنی

در دوره مدیریت جدید تغییرات و‌ رویکردهای جدیدی را در شهرداری شاهد هستیم که شهر به آن نیاز داشت.

از جمله انتقادی که به دوره مدیریت قبلی شهرداری وارد است ، ورود بی رویه نیروهای شرکتی بوده که شهرداری را متحمل هزینه زیادی نموده و این امر موجب فشار استانداری و‌ سازمان بازرسی به اخراج این نیروها بوده که بنا به مصلحت و کاهش تنش در حال حاضر این اقدام را مسکوت نموده ایم و بسیار خوشحالیم که با تدبیر سیدمجتبی حکیم شهردار بابل در این دوره شاهد ورود نیروی جدید نبوده ایم.

سیاست و‌ مدیریت صحیح سیدمجتبی حکیم  در صرفه جویی هزینه‌ها موجب شد تا نگاه سایر دستگاه به شهرداری بعنوان عابر بانک از بین برود، که این اقدام بسیار شایسته تقدیر می باشد.

سیدمجتبی حکیم شهردار بابل با قاطعیت در مقابل بسیاری از بدهکاران دانه درشت ایستاد و آنها را مجبور کرد تا بدهی های خود را پرداخت نمایند که قسمتی از طلب شهرداری را بصورت نقد پرداخت نمودند و مابقی آن نیز تهاتر شد.

 

در امر تفکیک و بازیافت زباله از شهرهای پیشتاز در استان می باشیم که این پیشرفت خوب را بدلیل تاکید شهردار در این امر شاهد هستیم.

پیشرفت عملیات در  سایت انجیلسی تا حدود  ٧٠ درصد است که مابقی آن نیز بزودی و با همت مجموعه شهرداری و شورای اسلامی نیز به پایان خواهد رسید.

احیای تالاب گل نیلوفر و استفاده از  ظرفیت و پتانسیل خوب آن و  استفاده از سرمایه گذار جهت بهبود و‌ ساماندهی آن از دیگر اقدامات صحیح شهردار بابل می باشد.

امیدواریم با همکاری و‌تعامل شهرداری و شورای اسلامی شهر، شاهد تحولات و پروژه‌های بزرگی در شهر بابل باشیم.


تعداد بازدید : 176

بازگشت           چاپ چاپ      ارسال به دوستان ارسال به دوستان    
 
5.1.0.0
V5.1.0.0