رو عنوان : مهندس جلال ذكريا نتاج
عنوان : كلیپ و تیزرهای هیئت های مذهبی بصورت رایگان از تلویزیون شهری پخش خواهد شد
تاريخ :
 ۱۳۹۸/۰۶/۱۲ 
ساعت : ۸:۱۴:۴۴

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

مهندس ذکریانتاج :

کلیپ و تیزرهای هیئت های مذهبی بصورت رایگان از تلویزیون شهری پخش خواهد شد

 

 

 به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری بابل، مهندس ذکریانتاج مدیر اداره روابط عمومی شهرداری بابل از پخش رایگان تیزرهای هیئات مذهبی در تلویزیون‌های شهری خبر داد و گفت:

همزمان با فرا رسیدن ایام محرم و عزای سرور و سالار شهیدان دو تلویزیون‌ شهری واقع در میدان ولایت و جمهوری، فقط کلیپ‌های متناسب با سوگواری سالار شهیدان را پخش خواهد نمود‌.

 پس از حمایت شهرداری و نصب رایگان بنرهای هیئات مذهبی در سطح شهر ، با برنامه ریزی و در نظر گرفتن شرایط موجود، تلویزیون‌های شهری نیز در این ایام تنها با محتوای محرم روشن خواهند بود.

پوشش برنامه‌های هیئت های عزادار، اطلاع رسانی از سخنرانی‌های مذهبی، پیامهای فرهنگی و درسهای عاشورایی تا بیستم ماه محرم بصورت رایگان پخش خواهد شد.

در همین راستا و به دستور سید مجتبی حکیم شهردار محترم بابل، جهت ایجاد فضای مناسب برای معرفی هیئت‌های مذهبی و برنامه‌های عزاداری ، نمایش کلیپ پانزده ثانیه‌ای در تلویزیون‌های شهر بابل واقع در میدان جمهوری و میدان ولایت در دستور کار قرار گرفت.

 به همین منظور عزاداران حسینی می‌توانند تیزرهای عزاداری خود را به لینک @baghemellii  ارسال و یا به اداره روابط عمومی شهرداری بابل تحویل نمایند تا کلیپهای فوق به صورت شبانه روزی در تلویزیون‌های شهری به نمایش گذاشته شود.


تعداد بازدید : 234

بازگشت           چاپ چاپ      ارسال به دوستان ارسال به دوستان    
 
5.1.0.0
V5.1.0.0