رو عنوان : تقدير از شهردار و شهرداري بابل به پاس تلاش چهل سال خدمت صادقانه به نماز جمعه
عنوان : تقدیر از شهردار و شهرداری بابل به پاس تلاش چهل سال خدمت صادقانه به نماز جمعه
تاريخ :
 ۱۳۹۸/۰۹/۰۲ 
ساعت : ۷:۵۷:۴۰

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

تقدير از شهردار و شهرداري بابل به پاس تلاش چهل سال خدمت صادقانه به

ستاد نماز جمعه

 

 

به گزارش اداره روابط عمومي شهرداري بابل، مراسم گراميداشت چهلمين سالگرد تاسيس نهاد نماز جمعه شهرستان بابل با حضور حجت الاسلام لاييني نماينده ولي فقيه رهبري در استان مازندران، حجت الاسلام روحاني امام جمعه معزز بابل و سيد مجتبي حكيم شهردار بابل ، رييس و اعضاي شوراي اسلامي و  مسئولين دستگاههاي اجرايي شهرستان بابل برگزار شد.

در اين مراسم آيت الله محمدي لاييني نماينده ولي فقيه رهبري ضمن تبريك به مناسبت تاسيس نهاد مقدس نماز جمعه گفت:

نماز جمعه سرآمد و مادر همه ارزشهاي معنوي است و بعنوان رهبر و راهنماي مسير در اتفاقات اخير توانسته  نقش سازنده خود را نشان دهد.

همچنين وي با اشاره به نقش پررنگ ستاد نماز جمعه شهرستان بابل افزود:

از ابتداي انقلاب تاكنون ستاد نماز جمعه شهرستان بابل نقش برجسته ايي در سطح كشور داشته و بعنوان يكي از برترين ستادهاي نماز جمعه در شهرستان بابل مي باشد كه توانسته بخوبي وظايف خود را عملي نمايد.

همچنين وي به بركات فراواني كه اين نهاد فرهنگي و اجتماعي بهمراه داشت اشاره نمود.

 

در ادامه اين مراسم حجت الاسلام روحاني امام جمعه محترم بابل با اشاره به اهميت تاسيس اين نهاد مقدس افزود:

نهاد مقدس نماز جمعه كه چهل سال پيش با  دستور بنيانگذار انقلاب اسلامي ايران حضرت امام خميني (ره) و امامت آيت الله هادي روحاني در  آبان  سال 58 در شهرستان بابل تاسيس گرديد همچون نهال نورسيده ايي بود كه در حفظ و نگهداري از اين نهاد مقدس تلاش بسياري شد تا به حول قوه الهي و تلاش همه نهاد ها و دستگاههاي اجرايي شاهد به بار نشستن همه آن تلاشها باشيم كه اكنون  اين نهال نورسيده  همچون درختي تنومند مي باشد اما همچنان  به حراست و نگه داري نياز دارد. چرا كه دشمن همراه در كمين است تا با تحريكات خود اين ميراث ارزشمند انقلاب اسلامي را متزلزل نمايد .

امام جمعه بابل با اشاره به هشياري همه جانبه نظام مقدس اسلامي اشاره كرد:

نظام مقدس جمهوري اسلامي و مردم همواره هشيار هستند و اجازه نمي دهند هيچ گونه خللي در حراست از اين نهاد مقدس  بوجود آيد و اغراق و بزرگنمايي دشمنان در مشكلات نظام مقدس جمهوري اسلامي موجب كمرنگ شدن حضور مردم در كنار اين نظام نمي شود. مردم ما بسيار مردم هوشياري مي باشند و هيچ گاه خيانت و دشمني ها را فراموش نخواهند كرد.

 

وي در ادامه در خصوص برگزاري نماز جمعه در شهرستان بابل گفت:

در تمام اين سالها كوشش كرديم تا فريضه الهي نماز جمعه را با  تمام مشكلاتي كه وجود دارد به نحو احسنت برگزار نماييم تا همشهريان مومن و ولايتمدار شهرستان بابل از اين فريضه الهي بهره مند گردد و همچنين جا دارد از حضور پرشور شهروندان كه ساليان سال با حضور گرم خود موجب دلگرمي و استواري پايه هاي اين نهاد مقدس شده اند تقدير و تشكر نمايم.چرا كه حضور مردم نشان از حمايت و همراهي آنها با اين نهاد بوده است

 

امام جمعه معزز بابل همچنين  ضمن قدرداني از مسئولين شهرستان بابل بيان داشت:

در تمام اين سالها دستگاههاي اجرايي جهت حفظ و نگه داري از اين نهاد همواره در كنار ما بوده اند و تلاش مي نمودند تا باري از مشكلات اين نهاد مردمي كم كنند و بسيار خرسنديم كه اكنون در  چهلمين سال گراميداشت اين نهاد مقدس هستيم.

 

جت الاسلام روحاني در پايان گفت:

از تلاشها و خدمات صادقانه مجموعه  شهرداري بابل بويژه سازمان حمل و نقل و سازمان آتش نشاني كه همواره در تمام ايام برگزاري نماز جمعه خدمات شايسته اي  جهت اياب و ذهاب شهروندان و همچنين ايجاد خدمات و ايمني در اين نهاد مي نمايند تقدير مي نمايم.بدون شك خدمات و همكاري اين سازمانها به ما در جهت بهبود خدمات و عملكرد اين نهاد كمك شاياني نمود.

 

 

 

 

 


تعداد بازدید : 284

بازگشت           چاپ چاپ      ارسال به دوستان ارسال به دوستان    
 
5.1.0.0
V5.1.0.0