• ساعت : ۱۲:۶:۵۲
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ 
دکتر حکیم شهردار بابل
با نظر مساعد معاون وزیر راه و شهرسازی پروژه‌های نیمه تمام و رها شده قدیمی بابل در آینده نزدیك اجرایی خواهد شد

‍ ‍ دکتر حکیم شهردار بابل:

با نظر مساعد معاون وزیر راه و شهرسازی؛

پروژه‌های نیمه تمام و رها شده قدیمی بابل در آینده نزدیک اجرایی خواهد شد

 

 

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری بابل، روز پنجشنبه هفدهم مهرماه، بابل میزبان معاون وزیر راه و شهرسازی بود که طی آن از چندین پروژه نیمه تمام شهرداری بابل که چندین سال از اجرای آن می گذرد، بازدید شد. در این بازدید دکتر عبوری قول هایی برای اتمام این پروژه ها داد و امید می رود به زودی اجرای این طرح ها تا تکمیل نهایی، محقق شود. 

 

دکتر حکیم شهردار بابل درحاشیه بازدید دکتر عبوری؛ معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل ستاد ملی بازآفرینی شهری کشور از پروژه های شهر بابل بیان داشت؛

 

توفیق حضور دکتر عبوری معاون محترم وزیر راه و شهرسازی و مدیر عامل ستاد ملی بازآفرینی شهری کشور با پیگیری های نمایندگان محترم مردم بابل در مجلس شورای اسلامی صورت گرفت که جا دارد از تلاش این عزیزان تقدیر نمایم.

 

با حضور دکتر عبوری پروژه های بابل در حوزه باز آفرینی از  طرح هایی چون مرمت پل محمد حسن خان، پارک بلوار مادر، پارک معلولین و همچنین ساماندهی بابلرود و بافت های فرسوده سکونتگاه های غیر رسمی بازدید شد.

 

 تصمیمات خوبی در این بازدید اتخاذ گردید که مقرر شد، صورتجلسه آن متعاقبا توسط فرماندار بابل در جلسه ای که در دفتر شهردار برگزار می شود، اعلام گردد.

 

 خوشبختانه دکتر عبوری در زمینه اتمام پروژه های نیمه کاره  بابل که سالها از اجرای آن می گذرد مانند استخر فرهنگی ورزشی شهرداری، مرمت و ترمیم  پل محمد حسن خان واحداث پل چهارم آن، پارک های مادر و معلولین و به خصوص ساماندهی حاشیه رودخانه بابلرود، نظر مساعدی داشتند و قول هایی دادند که انشاء الله در آینده نزدیک اجرایی خواهد شد.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها