• ساعت : ۷:۵۱:۳۱
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ 
اداره آبفای بابل به تعهدات خود عمل كند تا مشكلات همشهریان عزیز مرتفع گردد
عدم انجام تعهد اداره آبفا سبب نارضایتی شهرداری و شهروندان شده است

اداره آبفای بابل به تعهدات خود عمل کند تا مشکلات همشهریان عزیز مرتفع گردد

عدم انجام تعهد اداره آبفا سبب نارضایتی شهرداری و شهروندان شده است

 

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری بابل هماهنگی و همکاری بین ادارات و دستگاه‌های مختلف به ویژه دستگاه‌های خدمات‌رسان جزو نیازهای اساسی در مدیریت شهری به حساب می‌آید که عدم وجود این هماهنگی می‌تواند به عملکرد هر یک از ادارات و سطح رضایت شهروندان صدمه بزند.

 

بسیاری از نقاط مختلف شهر دستخوش کنده‌کاری و یا عملیات حفاری می‌گردد که در برخی از این موارد متولی آن شهرداری نبوده و سایر ادارات ترمیم آن را عهده‌دار می‌باشند.

 

نقش پر رنگ کنده کاری ها و حفاری های شهر در بروز ترافیک و نارضایتی مردم بر هیچ‌کس پوشیده نیست ولی متولی همه این اقدامات شهرداری نمی‌باشد.

 

به طور مثال در سالهای اخیر کنده‌کاری هایی در شهر بابل صورت گرفته که تا مدتها بسیاری از شهروندان گمان میکردند که مسبب این کار شهرداری بوده درصورتیکه این اقدامات توسط اداره آبفا صورت گرفته است.

مانند:

خیابان امام‌خمینی(ره) حدفاصل میدان شهید بزاز تا چهارشنبه‌پیش و بلوار ولیعصر(عج) حدفاصل میدان شهید سلیمانی تا میدان شهید بزاز

که ترافیک و مشکلات زیادی را بهمراه داشته و یا در سال جاری میتوان محلاتی چون کاظم بیکی ، سادات محله را نام برد که حفاری و روکش آسفالت آن بیش از 8 ماه بطول انجامید.

 

در حال حاضر نیز این مشکل گریبانگیر محله اسلام شده که حتی با پادرمیانی نماینده های مجلس ، اعضای شورا و ... همچنان ابتر و ناتمام مانده است.

 

هر ساله صدها میلیون تومان از پول مردم صرف مرمت کنده کاری‌های اداره آبفا می شود، درحالی که این بودجه می‌تواند در بخش‌های دیگر صرف آبادانی و پیشرفت شهر بابل شود

 

هرچند برخی از همشهریان این موارد را اشتباها به پای شهرداری می‌نویسند ولی شهرداری بابل در جهت احقاق حقوق مردم این شهر و جهت جلوگیری از مشکلات بعدی برای شهروندان کار را برای ادارات بد قول سخت کرده است.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها