• ساعت : ۸:۲۷:۲۹
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ 
انفجار در شركت خوراك دام، طیور و آبزیان سه كشته و دو مصدوم بر جای گذاشت
به گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بابل حادثه انفجار در شرکت خوراک دام،طیور و آبزیان منجر به فوت سه کارگر و مصدوم شدن دو نفر شد

انفجار در شرکت خوراک دام، طیور و آبزیان سه کشته و دو مصدوم بر جای گذاشت

 

 

 

به گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بابل حادثه انفجار در شرکت خوراک دام،طیور و آبزیان منجر به فوت سه کارگر و مصدوم شدن دو نفر شد.

 

سید مازیار حسنی، مدیرعامل سازمان:

صبح امروز حادثه انفجار در شرکت دام و طیور در ساعت ۱۱:۳۲ به سامانه ۱۲۵ ستاد عملیات سازمان اطلاع رسانی شد.

 

بلافاصله پس از اعلام این خبر ۴ اکیپ کامل عملیاتی به همراه ۲۵ آتش نشان به محل حادثه واقع در جاده قائمشهر،عبور چمازین کلا اعزام شدند.

 

شدت انفجار و قدرت تخریب آن موجب محبوس شدن کارگران در زیر آوار شده بود که بلافاصله امداد گران  آتش نشان با استفاده از تجهیزات آوار برداری عملیات جستجو جهت یافتن محبوسین را آغاز کردند.

 

امدادگران پس از حدود سه ساعت تلاش بی وقفه توانستند دو نفر از مصدومین این حادثه را از زیر آوار نجات داده وجهت انتقال به مراکز درمانی تحویل عوامل اورژانس دهند.

 

  متاسفانه سه نفر از کارگران بر اثر شدت انفجار و محبوس شدن در زیر آوار جان خود را از دست دادند که پس از بررسی عوامل اورژانس پیکر بی جان آنان توسط امدادگران تحویل عوامل آرامستان شد.

 

همچنین در این حادثه با حضور به موقع عوامل انتظامی،هلال احمر،اورژانس و آرامستان هماهنگی های لازم با سازمان های امدادی به خوبی صورت پذیرفت.

 

گفتنی است جواد بیژنی عضو شورای اسلامی شهر،  سید قاسم دابوئیان مشاور محترم شهردار و رئیس هیئت مدیره سازمان به همراه سید مازیار حسنی مدیر عامل سازمان از دقایق اولیه در محل حادثه حاضر شدند و بر روند عملیات آتش نشانان نظارت داشتند.

 

 

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها