• ساعت : ۱۱:۲۱:۴۷
  • تاريخ :
     ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ 
دکتر ساروی متخصص قلب و عروق ۳۰۰۰ ماسک بهداشتی را به پاکبانان زحمتکش اهدا کرد
اهدا ماسك توسط دكتر خوش‌نام شهر بهارنارنج، به پاكبانان پرتلاش

اهدا ماسک توسط دکتر خوش‌نام شهر بهارنارنج، به پاکبانان پرتلاش

 

دکتر ساروی متخصص قلب و عروق ۳۰۰۰ ماسک بهداشتی را به پاکبانان زحمتکش اهدا کرد

 

 

به گزارش مدیریت روابط عمومی و فرهنگی شهرداری بابل، دکتر ساروی که از پزشکان باتجربه و نام‌آشنای شهر بابل می‌باشد با اهدا ۳۰۰۰ ماسک بهداشتی به پاکبانان شهرداری بابل اولین قدم سال ۱۴۰۰ را در امور خیریه پاکبانان برداشت.

 

دکتر ساروی که با اصرار مسولین شهرداری حاضر شد تا نامش رسانه‌ای شود، هدف خود را کمک به پاکبانان زحمتکش و احترام به حقوق شهروندی دانست و گفت:

پاکبانان در نظافت شهر نقش کلیدی را بر عهده دارند و رعایت مسائل بهداشتی پاکبانان موضوعی است که لازم است به شدت مورد توجه قرار گرفته و در همه ساعات کاری آنها رعایت شود.

 

دکتر ساروی ادامه داد: آمار ابتلای پاکبانان به بیماری‌ کووید۱۹ حکایت از آن دارد که باید توجه بیشتری به این قشر زحمتکش شود و استفاده از ماسک‌های بهداشتی در طول روز به طور مستمر ادامه یابد.

 

مهندس کیانی شهردار منتخب بابل ضمن تقدیر وتشکر از اقدام خیرخواهانه دکتر ساروی و جامعه پزشکی،توجه آنان به پاکبانان شهر بابل را بسیار ارزشمند خواند و گفت: ماسک بهداشتی نیاز اولیه پاکبانان است که با توجه به موج چهارم کرونا و وضعیت خطرناک شیوع این بیماری، استفاده از این اقلام بهداشتی را چند برابر کرده است.

 

مهدی کیانی این اقدام را بعنوان اولین گام خیرخواهانه در سال ۱۴۰۰ خواند و افزود: این نوع اقدامات موجی از انگیزه و دلگرمی را ایجاد کرده و بار دیگر به ما این اطمینان را داد که خدمات بی‌شائبه شهرداری هرگز از نگاه شهروندان محترم دور نیست و اگر مردان بی‌ادعای شهر در حال خدمت هستند، مردم خوب ما در ایفای نقش شهروندی همیشه مشارکت دارند.

 

شهردار منتخب بابل از تدابیر اتخاذ شده در جهت افزایش پروتکل‌های بهداشتی کارکنان خدمات شهری شهرداری بابل گفت و ادامه داد: پاکبانان در خط مقدم مبارزه با کرونا هستند و در زمانیکه  پویش در خانه بمان اجرا شده بود، پاکبانان زحمتکش در حال نظافت شهر بودند تا مبادا مشکلی برای شهروندان به وجود آید.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها