• ساعت : ۸:۲:۳۲
  • تاريخ :
     ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ 
‍ ‍ امسال هم ویژه ‌برنامه جا ماندگان اربعین حسینی در بابل برگزار می‌شود
مهندس دابوییان سرپرست شهرداری بابل از سومین ویژه‌برنامه «چله‌ی وصال» برای جاماندگان اربعین حسینی خبر داد.

 

‍ ‍ امسال هم ویژه ‌برنامه جا ماندگان اربعین حسینی در بابل برگزار می‌شود

 

مهندس دابوییان سرپرست شهرداری بابل از سومین ویژه‌برنامه «چله‌ی وصال» برای جاماندگان اربعین حسینی خبر داد.

 

 

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری بابل، محمد قاسم دابوئیان سرپرست شهرداری بابل از برگزاری ویژه‌برنامه جاماندگان اربعین در شهر بابل خبر داد و گفت:

 

با توجه به استقبال آحاد همشهریان از این برنامه و متاسفانه عدم توفیق حضور مشتاقان در پیاده روی اربعین حسینی در سال جاری، مدیریت فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بابل، امسال نیز ویژه برنامه ای را اجرا می کند تا فضای معنوی پیاده‌روی اربعین در شهر بابل تداعی شود و غبار قدم‌های عاشقان اباعبدالله الحسین(ع)، فضای شهر را متبرک نماید.

روز اربعین (دوشنبه، ۱۴۰۰/۷/۰۵)، یک مسیر پیاده روی برای این حرکت نمادین در نظر گرفته شده است.

 

آغاز حرکت از ساعت ۷:۳۰ صبح از میدان ولایت، محوطه باغ ملی (شهرداری بابل) خواهد بود که پس از طی مسیر از خیابان مدرس و خیابان آیت الله روحانی، مراسمی رأس ساعت ۱۰ صبح با رعایت پروتکل های بهداشتی در محوطه بیرونی آستانه امامزاده قاسم(ع) برگزار می گردد.

 

فضاسازی‌های شهری، برپایی موکب‌های عزا و ... در سطح شهر برنامه‌ریزی شده و این ویژه‌برنامه با دمام زنی و اجرای مارش عزا، حرکت نمادین قافله اسرا، مداحی و عزاداری و قرائت زیارت اربعین  نیز همراه خواهد بود.

 

ضمن قدردانی از حمایت های امام جمعه محترم ، فرماندار ویژه، اعضای شورای اسلامی شهر ، فرماندهی سپاه و نیروی انتظامی ، سازمان تبلیغات اسلامی و اداره اوقاف ، هیئت امنای مساجد، پایگاه‌های مقاومت بسیج، هیئات مذهبی و کلیه دستگاه‌های اجرایی و به ویژه آحاد مردم شریف شهرستان بابل که در این ویژه برنامه سهیم هستند، امیدواریم اجرای این طرح بتواند طراوت مذهبی اربعین کربلا را در دیار دارالمومنین به همراه داشته و مورد توجه و عنایت سرور و سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله (ع) واقع گردد.

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها