• ساعت : ۹:۳۱:۴
  • تاريخ :
     ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ 
‍ ‍ ‍آتش سوزی گسترده جایگاه پمپ بنزین در بابل ۶ مصدوم برجای گذاشت.

‍ ‍ آتش سوزی گسترده جایگاه پمپ بنزین در بابل ۶ مصدوم برجای گذاشت.

 

 

 

 

به گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بابل ، حادثه آتش سوزی جایگاه پمپ بنزین ایمن آباد واقع در جاده آمل به بابل در ساعت ۱۷:۳۵  عصر امروز طی تماس تلفنی شهروندان با سامانه ۱۲۵  ستاد فرماندهی وکنترل عملیات سازمان اعلام شد که بلافاصله تیم های عملیاتی ایستگاههای یک ، دو ، سه و پنج و شش به محل حادثه اعزام و عملیات اطفای حریق را آغاز نمودند.

 

بنابراین گزارش،یک تانکر حامل سوخت که در حال تخلیه مواد سوختی بود هنگام تخلیه دچار آتش سوزی شد و مواد قابل اشتعال موجود در محل موجب گسترش سریع آتش گردید  که آتش نشانان با حضور به موقع در محل حادثه ضمن عملیات اطفای حریق اقدامات پیشگیرانه جهت جلوگیری از سرایت حریق به اطراف را انجام دادند و خوشبختانه در این امر موفق عمل نمودند.

 

گفتنی است در این عملیات که  بیش از ۲ ساعت به طول انجامید ۵۰ آتش نشان به همراه  ۱۸ خودرو شامل ۱۲ دستگاه خودروی عملیاتی و سه دستگاه خودروی پشتیبانی آبرسان حضور داشته اند. ضمن اینکه یک خودروی پشتیبانی از آتش نشانی امیرکلا و آتش نشانی آمل و زرگر محله نیز در محل حریق حضور یافت .

 

شایان ذکر است که حجم آتش و انتشار دود و استنشاق  آن موجب مسمومیت شش تن از همشهریان شد که توسط نیروهای اورژانس به بیمارستان انتقال داده شدند

 

 علت دقیق حادثه نیز با حضور  کارشناسان علت یابی سازمان در حال بررسی می باشد.

 

روابط عمومی آتش نشانی بابل

 

 

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها