• ساعت : ۱۱:۵۲:۵۸
  • تاريخ :
     ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ 
در راستای ارتباط مستقیم و چهره به چهره با شهروندان و پیگیری مشكلات مردم، جلسه ملاقات عمومی با شهردار منتخب بابل صبح امروز برگزار شد.

در راستای ارتباط مستقیم و چهره به چهره با شهروندان و پیگیری مشکلات مردم، جلسه ملاقات عمومی با شهردار منتخب بابل صبح امروز برگزار شد.

 

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری بابل، به منظور تسريع در رسيدگي به مشکلات شهروندان، برنامه ملاقات هفتگي محمد قاسم دابوئیان شهردار منتخب بابل با حضور معاونین ومدیران در منطقه یک شهرداری برگزار شد و جمعي از شهروندان ضمن ملاقات حضوري با مهندس دابوئیان  به طرح و بيان برخی از مشکلات و معضلات شهروندی پرداختند.

 

در این جلسه مهندس دابوئیان ضمن آگاهی از مشکلات و معضلات شهروندان در زمینه مسائل مرتبط در حوزه کاری شهرداري و ارائه رهنمودهاي لازم، دستورات مقتضي را به منظور رسيدگي به دغدغه‌های شهروندان در کوتاهترین زمان و همچنین در چارچوب قوانين شهرداري صادر کردند.

 

گفتنی است جلسات ملاقات عمومی شهردار با شهروندان در جهت رفع مشکلات و معضلات مرتبط با شهرداری، روزهای سه‌شنبه هر هفته از ساعت ۹ الی ۱۱ صبح در محل ساختمان مناطق ۱ و یا ۲ شهرداری بابل برگزار می‌شود.

 

 

 

امتیاز :  ۵.۰۰ |  مجموع :  ۱

برچسب ها